Ви зараз переглядаєте Rapid SUP Team на GLAGLA RACE 2020

Rapid SUP Team на GLAGLA RACE 2020

Як бачите зимовий SUP практикують не лише в Києві або на Гаваях, але й у французських Альпах, майже на кордоні зі Швейцарією.

Магія цього місця приваблює кожного року більше півтисячі учасників SUP-перегонів на озері Annecy (630 учасників з майже 30 країн цього року, серед них 7 з України!)
Серед учасників кількадесят топових прорайдерів з усього світу від США до Австралії та Французської Полінезії, і це за повної відсутності грошових премій для переможців!

На GlaGla традиційно дуже сильно виступають французські та італійські сапери. Останні 3 роки серед чоловіків в категорії еліт перемагали Мартін Летурнер, Том Обер та Людовік Тюладе.
Vive la France✌️ 🇲🇫

Щоб не ламати традицію цього року першим фінішував француз з Нової Каледонії – Тітуан Пуйо 🇲🇫

В категорії Elite men на дистанції 14 км змагалось 2 атлета з України: Олексій Сіденко та Єгор Замана 🇺🇦.

Обидва наши атлети суттєво покращили свої минулорічні результати (Єгор одразу на 20 позицій – 22-й, а Олексій на 6, – 9-й)
Ми в top 10 ✌️

Rapid Team бере участь в цьому івенті вже 3-й рік поспіль. Це вже майже домашній івент, якщо не зважати на відстань від Києва ))

На відео епічний масовий старт та боротьба Олексія Сіденка за лідерство із світовими зірками SUP racing: Leo Nika 🇮🇹 Ty Judson 🇦🇺 Claudio Nika 🇮🇹 Titouan Puyo 🇲🇫 та Tom Auber 🇲🇫 Більш розлоге відео GlaGla Race 2020 з коментарями вже після повернення додому )

Поздоровляємо Інну Осипенко-Радомську з Вінниці 🇺🇦, яка фінішувала першою серед жінок на короткій дистанції 6 км.
А також вітаємо Юрія Караваєва з Дніпра 🇺🇦, який повторив свій минулорічний результат – золото в категорії 12’6″ inflatable на дистанції 6 км

Залишити відповідь