ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Наш магазин дотримується Закону України «Про захист прав споживачів», відповідно до якого покупець може повернути Магазину куплений товар в 2-х випадках:

1. Товар має виробничий дефект (Стаття 8) – товар має дефект, товар використовувався і присутній один з фактів:

відсутня повна можливість усунення даного дефекту;
виробник (постачальник) не може усунути дефект протягом 14 днів (в разі неможливості обміну товару з дефектом на аналогічний належної якості);
після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.
2. Товар не задовольнив запити покупця, але не був у вжитку (Стаття 9):

товар не був у використанні, тобто є новим і з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;
збережений товарний вид товару, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, компоненти і документація, які входять в комплектацію товару, не порушена їх упаковка, пломби і ярлики.
Для повернення товару при собі необхідно мати:

товар (і всю його комплектацію, в тому числі упаковку – коробку);
товарний чек / гарантійний талон.
ДЕ ЗДІЙСНИТИ ПОВЕРНЕННЯ?

Ви можете здійснити повернення бракованого / невідповідного товару особисто в пунктах самовивозу товару за адресою:
м.Київ, вул.Затока Юр’ївська 4, Rapid SUP Центр

У разі необхідності відправки товару з іншого міста, транспортні витрати для відправки бракованого товару оплачує продавець. У разі, якщо товар не підходить покупцеві з якихось причин, але не був у вжитку, то доставка товару на обмін / повернення здійснюється за рахунок Покупця.

ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються на банківську карту покупця (для фізичних осіб), як правило, в день отримання бракованого / невідповідного з яких-небудь причин товару Продавцем і тільки після встановлення факту наявності виробничого дефекту або того факту, що товар дійсно не був у вжитку. У разі неможливості повернення грошей в цей день – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж через 7 днів з дня отримання товару Продавцем. Якщо зовнішній вигляд товару викликає у Продавця сумніви в питанні його невикористання, то Продавець має право відмовити Покупцеві в прийомі такого товару.

негарантійний ТОВАРИ

Зверніть увагу, що одяг, що був у використанні, не підлягає поверненню або обміну, згідно з додатком 172-94-п до ЗУ «Про захист прав споживачів», а саме:

футболки;
кепки;
шорти;
худі.