Rapid Team – інтернаціональна спортивна команда

Rapid SUP підтримує власну міжнародну команду, яка бере участь у світових і національних змаганнях із SUP-перегонів та SUP-серфінгу. У складі команди Rapid SUP – Олексій Сіденко (чемпіон України із SUP 2018), Клаудіо Ніка (чемпіон Італії із SUP 2018), та найкращі SUP-атлети України: Олександр Михайлов, Єгор Замана та Юрій Караваєв.

Головний спонсор української федерації SUP та серфінгу

Rapid є головним спонсором української федерації SUP та серфінгу (UFSS), яка опікується розвитком SUP спорту в Україні. Перший Чемпіонат України із SUP відбувся завдяки підтримці Rapid SUP у 2018. Найкращі українські спортсмени мають можливість брати участь у міжнародних змаганнях рівня кубку світу та Європи завдяки Rapid SUP та поширювати свій досвід в Україні.

Досягнення

З початку заснування компанії, команді Rapid SUP вдалось створити один з найбільш впізнаваних SUP брендів на українському ринку, розвинену партнерську мережу, власну виробничу базу та класну спортивну команду, яка вже має нагороди найвищого гатунку на міжнародному та національному рівні.

Так, один з лідерів Rapid team – Юрій Караваєв з Дніпра – виборов перше місце на великих міжнародних перегонах у січні 2019-го року у французському місті Ансі на дошці Rapid Race 12’6”. Олексій Сіденко з Києва є беззаперечним лідером українського SUP спорту та переможцем чемпіонату України 2018-го року. Клаудіо Ніка виборов 2 бронзові нагороди у спрінті на етапах кубку світу із SUP у 2018-му році у складі Rapid Team.