Balaton 14′

грн.104 000

Артикул: c1421 Категорії: ,

Рейсинговий SUP board

Rapid Balaton разом з Rapid Tenerife належать до 5-ї генерації рейсингових бордів від Rapid. Це результат наших багаторічних досліджень в галузі розробки рейсингових SUP та квінтесенція спортивного досвіду Rapid team.

Завдяки постійній участі атлетів нашої команди в спортивних змаганнях найвищого світового рівня та порівняльному тестуванню найліпших зразків від лідерів світової SUP індустрії, нам вдалося розробити максимально-ефективний спортивний болід. Наші композитні борди 5-ї генерації є втіленням багатьох передових тенденцій у виробництві спортивних SUP.

Форма корпусу Rapid Balaton відповідає концепції Flat water racer. Цей борд є оптимальним для перегонів на “гладкий” воді (flat water racing) та був спеціально розроблений до чемпіонату світу ICF SUP 2021 на озері Балатон в Угорщині.

Rapid Balaton має форму палуби типу dugout (з низьким розташуванням центру мас), завдяки такому конструктивному рішенню доволі вузький борд є більш стабільним та контрольованим ніж більш широкі традиційні SUP з пласкою палубою.

Rapid Balaton виробляється Rapid SUP в кооперації з провідною європейською компанією Prestol Сomposites в м. Рига.

Розміри Rapid Balaton – 14’x21”

Маса борда – 11.5 кг

Оптимальна маса райдера – від 70 до 80 кг

Комплектація:

  • Композитний SUP борд
  • Кіль для кріплення типу US box
  • Страхувальний ліш Rapid


Матеріал корпуса – EPS Core, carbon composite shell

Виробництво – Латвія

Виготовляється на замовлення

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Balaton 14′”“