Tenerife 14′

грн.106 000

Артикул: c1423 Категорії: ,

Рейсинговий SUP board

Rapid Tenerife разом з Rapid Balaton належать до 5-ї генерації рейсингових бордів від Rapid. Це результат наших багаторічних досліджень в галузі розробки рейсингових SUP та квінтесенція спортивного досвіду Rapid team.

Завдяки постійній участі атлетів нашої команди в спортивних змаганнях найвищого світового рівня та порівняльному тестуванню найліпших зразків від лідерів світової SUP індустрії, нам вдалося розробити максимально-ефективний спортивний болід. Наші композитні борди 5-ї генерації є втіленням багатьох передових тенденцій у виробництві спортивних SUP.

Форма корпусу Rapid Tenerife відповідає концепції Flat water racer. Це сап борд, який оптимально пристосований для досягнення максимальної швидкості на “гладкій” воді або в умовах незначного “чопу”.

Rapid Tenerife має форму палуби типу dugout (з низьким розташуванням центру мас), завдяки такому конструктивному рішенню доволі вузький борд є більш стабільним та контрольованим ніж більш широкі традиційні SUP з пласкою палубою.

Борд дуже стійкий та стабільний, але вимагає від райдера впевненого контролю та гарних навичок веслування на спортивних снарядах подібного рівня.

Rapid Tenerife виробляється Rapid SUP в кооперації з провідною європейською компанією Prestol composites в м. Рига.

Розміри Rapid Tenerife – 14’x23”

Маса борда – 11.7 кг

Оптимальна маса райдера – від 80 до 95 кг

Комплектація:

  • Композитний SUP борд
  • Кіль для кріплення типу US box
  • Страхувальний ліш Rapid


Матеріал корпуса – EPS Core, carbon composite shell

Виробництво – Латвія

Виготовляється на замовлення

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Tenerife 14′”“